• Detail firmy

FLOMAG s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme průtokoměry, vodoměry, hladinoměry a hladinové spínače. Jedná se o průtokoměry pro technické kapaliny, potraviny, pitnou vodu a odpadní vody.

Adresa

V aleji 180/20a
620 00 Brno - Tuřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46991361
DIČ:  CZ46991361
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  8000000

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme průtokoměry, vodoměry.

Vyrábíme a prodáváme průtokoměry, vodoměry, hladinoměry a hladinové spínače. Jedná se o průtokoměry pro technické kapaliny, potraviny, pitnou vodu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 212 539
Fax: +420 549 240 356
E-mail: elis-flomag@sky.cz
WWW: www.flomag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kokojan - Jednatel

Mobil: +420 603 828 705

ing Christo Tzankov Christov - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB