• Detail firmy

Tiskárna MLOK s.r.o.

Základní popis

digitální tiskárna, reklamní agentura a polygrafické centrum. Velkoformátomý, malonákladový digitální, ofsetový a tamponový tisk. Zajišťujeme kompletní reklamní servis od návrhu designu po jeho realizaci.

Adresa

třída generála Píky 5
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26244292
DIČ:  CZ26244292
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  15000000
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

fullservisová reklamní agentura - od návrhu a designu tiskovin po realizaci venkovních ackí na klíč. Tiskoviny, reklamní předměty, bannery a ostatní

Kontaktní údaje

E-mail: info@digi4u.cz
WWW: www.mlok.cz

Kontaktní osoba

Robert Kubíček

Další firmy v oboru

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.