• Detail firmy

Lettenmayer & Partner, s.r.o.

Základní popis

Firemní skupina Lettenmayer & Partner se sídlem v Praze investuje coby vedoucí developer a člen Česko-Německé obchodní a průmyslové komory od roku 1992 do průmyslových pozemků vhodných pro zřizování center nákupu a služeb, outlet center, atd.

Adresa

Zámecká 2
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49685775
DIČ:  CZ49685775

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 482 849
Telefon: +420 241 481 482
Mobil: +420 602 212 647
E-mail: lettenmayer@lettenmayer.com
WWW: www.lettenmayer.com

Kontaktní osoba

Hermann Lettenmayer - Jednatel

Mgr. Lucia Lettenmayerová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.