• Detail firmy

MARS spol.s r. o.

Adresa

Okružní II 239
569 43 Jevíčko

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48152366
DIČ:  265-48152366
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Textilní výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 327 816
Fax: +420 461 327 838
E-mail: mara_jevicko@telecom.cz
WWW: web.telecom.cz/mars
Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

"Kuba" Dariusz Kubiak

Vyrábíme dámské oblečení. Specializujeme se na výrobu různých ženských sukní. V našem katalogu máme širokou škálu modelů s různými typy látek a materiálů. Každá z těchto sukně něco speciálního. Nabízíme vám všechny vzory a barvy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a my vás povzbudit ke spolupráci.

TM - tools, s.r.o.

Prodej elektrického ručního a akumulátorového nářadí, laserového dálkoměru, zahradního nářadí, lesní i zahradní techniky, ochranných pomůcek, bubnových sekaček či pracovního nářadí. Nabídka pronájmu stavebního nářadí. Poskytování záručního i pozáručního servisu značek BOSCH, DOLMAR, DREMEL, FIAC, GARDENA, MAKITA, SDMO, SKIL, STIHL a VIKING.