• Detail firmy

ING. LHOTSKÁ JANA - COLORTECH

Základní popis

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti znečišťování ovzduší a vody, využití a zneškodňování odpadů, nakládání s chemickými látkami a přípravky.

Adresa

Dlouhá 885/32
312 00 Plzeň 2 - Lobzy

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61761591
DIČ:  CZ5860200654

Výrobky, činnosti

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti znečišťován

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti znečišťování ovzduší a vody, využití a zneškodňování odpadů, nakládání s chemickými látkami a přípravky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 450 101
E-mail: jlhotska@volny.cz
WWW: www.iso-ekologie.cz
Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

HACCP - MUDr. Vladimíra Kohoutová

Odborná pomoc při zavádění systému HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP, jednorázové i pravidelné provádění interních auditů a školení v oblasti zásad správné výrobní a hygienické praxe.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.