• Detail firmy

HD - SERVIS Milan Doubek

Základní popis

Vyrábíme jedno i dvouplášťové nádrže do 5ti m3, potrubí, obslužné plošiny, zábradlí, vybavení kuchyní - gastronábytek, vzduchotechnika, digestoře, odsavače par. Vyrobíme minipivovary, čistírny odpadních vod - ČOV, pěstitelské pálenice, chladiče...

Adresa

Žižková 1074
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47226510
DIČ:  CZ6410211214

Výrobky, činnosti

Nerezové plošiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 444 308
Fax: +420 565 444 308
E-mail: doubek.hd@seznam.cz
WWW: www.hdservis.cz

Kontaktní osoba

Milan Doubek - Majitel

Mobil: +420 602 102 634
Další firmy v oboru

ŠTĚPKOVAČE - Jiří Zadák

Specializujeme se na zakázkovou výrobu štěpkovačů. Nabízíme štěpkovače za traktor, štěpkovače s benzínovým motorem a štěpkovače se spalovacím motorem a podvozkem. Dále se zaměřujeme na zakázkové stavební zámečnictví, scénografické konstrukce, lisovací přípravky, pneumatické upínací stoly apod. Nabízíme práce v oblasti kovoobrábění.

MetalPro Vysočina s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a kovářstvím. Hlavním výrobním zaměřením jsou garážová vrata a brány, mříže, ploty, schodiště, zábradlí apod. Vyrábíme rovněž montované haly. Provádíme řezání plazmou a svařování ocele, nerezu, hliníku a jeho slitin. Kompletní výrobní program a strojní vybavení naleznete na našich internetových stránkách.

Zámečnictví KLIMEŠ-spojovací materiál

Zabýváme se výrobou a prodejem speciálních či vratových šroubů, závitových tyčí. Nabízíme trapézové šrouby a matice, spojovací materiál, metrické šrouby, truhlářské hoblice, rýhované hřeby či trapézové závitové tyče a mnoho dalšího.