• Detail firmy

ASIO, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme domovní čistírny odpadních vod, komunální čistírny odpadních vod, plastové nádrže, jímky, septiky, vodoměrné a čerpací šachty, lapáky tuků, odlučovače ropných látek, odlehčovací komory, systémy pro akumulaci srážkových vod.

Adresa

Spáčilka 83
664 51 Jiříkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48910848
DIČ:  CZ48910848
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  190

Výrobky, činnosti

Odlehčovací komory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 428 111
Mobil: +420 606 743 368
Fax: +420 548 428 100
E-mail: cibula@asio.cz
E-mail: asio@asio.cz
WWW: www.asio.cz

Kontaktní osoba

Michal Plotěný - Marketingový ředitel

E-mail: Plotenym@asio.cz

ing. Karel Plotěný - Jednatel

ing. Oldřich Pírek - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

WEVODA s.r.o.

Nabízíme TOP technologie pro úpravu vody od předních světových výrobců a značek. Nejnovější technologie ze zemí, kde se rodí trendy a standardy ve spolupráci s celosvětově působícími organizacemi. Produkty od výrobců, kteří budují značku na vývoji a inovacích. Naše výrobky a využité technologie jsou navrženy v harmonii s přírodou a se zdravím lidí.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.