• Detail firmy

VAMA, s. r. o. ŽELEZÁŘSTVÍ

Základní popis

E-shop a kamenná prodejna: trezory, sejfy, kovový nábytek, poèítaèky, testery bankovek a mincí, příruční pokladny, skříně na klíče, skříně na zbraně, historické trezory, poštovní schránky, dopisní vhozy, sestavy poštovních schránek, nerezové schránky

Adresa

Na Kopečku 1
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64050980
DIČ:  CZ64050980

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme trezory, klíče, poštovní schr

Vyrábíme a prodáváme trezory, klíče, poštovní schránky, schránky na klíče a mechanické zabezpečení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 823 358
Mobil: +420 736 533 092
Fax: +420 284 822 762
E-mail: lazlong@email.cz
E-mail: obchod@vama.cz
WWW: www.vama.cz
WWW: www.vama.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vavřín

Karel Maryško - Jednatel

Mobil: 736 533 066

Karel Maryško - Obchodní ředitel

Telefon: 602 422 453
E-mail: lazlong@email.cz
Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!