• Detail firmy

TESLA STROPKOV - ČECHY a. s.

Adresa

Syrovátka 140
503 25 Dobřenice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48171018
DIČ:  CZ48171018

Výrobky, činnosti

Zámky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 800 510
Fax: +420 495 451 239
E-mail: tesla@teslastropkov.cz
WWW: teslastropkov.cz

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Klubíčko - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.