• Detail firmy

MWTv LOCAL s.r.o.

Základní popis

Zajišťování a poskytování bezdrátového připojení k internetu.

Adresa

Západní 1401/63
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49689746

Výrobky, činnosti

Připojení internetu

Kontaktní údaje

Fax: +420 353 585 003
E-mail: info@mwtvlocal.cz
WWW: www.mwtvlocal.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Tomášek - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.