• Detail firmy

FINALY s. r. o.

Základní popis

Navrhujeme, dodáváme a montujeme bezpečností skla a dvojska i ohýbová a pochozí, schodišťové stupně, zdrcadlové stěny, celoskleněná zábradlí a stěny s otočnými i posuvnými dvěřmi. Jsme držiteli certifikátu autorizovaného prodejce kování Dorma-glas.

Adresa

V Sedlci 4/14
160 00 Praha 6 - Sedlec

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47117630
DIČ:  CZ47117630

Výrobky, činnosti

Tabulové sklo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 325 185
Mobil: +420 603 142 501
Fax: +420 224 325 185
E-mail: finaly@volny.cz
WWW: finaly.info

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Baxa - Majitel, Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.