• Detail firmy

Jaroslav Štětka, EKOPRO ŠTĚTKA

Základní popis

Nabídka projektových činností ve výstavbě.

Adresa

Kvapilova 597
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18706649

Výrobky, činnosti

Inženýrské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 612 550
E-mail: stetka@thermoluft.cz
WWW: www.thermoluft.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Štětka - Majitel

Pobočky

THERMOLUFT KT s.r.o.
Franty Šumavského 867
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.