• Detail firmy

KOVO PŘÍBRAM s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme standardní i atypické krby a krbové vložky, zasouvací krbové vložky na míru do otevřených ohnišť, zahradní krby a topeniště.

Adresa

areál bývalé šachty 9.
261 01 Háje

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25673467
DIČ:  CZ25673467
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Krbové vložky

Kontaktní údaje

E-mail: kovopb@volny.cz
WWW: www.kovopb.kom

Kontaktní osoba

Jiří Šach - Jednatel

Mobil: +420 606 400 693
Mobil: +420 777 110 350

JIŘÍ ŠACH ml. - Prokurista

Další firmy v oboru

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.