• Detail firmy

KOVO PŘÍBRAM s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme standardní i atypické krby a krbové vložky, zasouvací krbové vložky na míru do otevřených ohnišť, zahradní krby a topeniště.

Adresa

areál bývalé šachty 9.
261 01 Háje

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25673467
DIČ:  CZ25673467
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Krbové vložky

Kontaktní údaje

E-mail: kovopb@volny.cz
WWW: www.kovopb.kom

Kontaktní osoba

Jiří Šach - Jednatel

Mobil: +420 606 400 693
Mobil: +420 777 110 350

JIŘÍ ŠACH ml. - Prokurista

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.