• Detail firmy

T system, s.r.o.

Základní popis

Firma řeší hydroizolace novostaveb a vzduchové izolace (air izolace) pro všechny stavby, sanace, řeší i ochranu na radon. Dodáváme vegetační střechy, větrané, dutinové podlahy a stropy (U boot), fólie (Technodren), sanační desky DESAN, tvarovky IGLÚ.

Adresa

Vzhledná 81/48
642 00 Brno - Bosonohy

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25523961
DIČ:  CZ25523961
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

"AIR izolace" staveb

AIR IZOLACE je název technologie vzduchové, vlhkostní izolace. Soubor užitých výrobků a technického řešení umožňuje trvale vysoušet stavbu od vlhkosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 227 266
Mobil: +420 603 472 882
E-mail: info@tsystemsro.cz
WWW: www.tsystemsro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Buček - Jednatel

Mobil: +420 603 472 882
E-mail: info@tsystemsro.cz
Další firmy v oboru

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.