• Detail firmy

STAVEBNINY ŠŤASTNÝ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební materiály pro stavbu, interiér a zahradu. Kromě standardního sortimentu - zdivo, malty, omítky, izolace či nářadí také velkoformátové kalibrové dlažby a obklady...

Adresa

Kohoutova 1A
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48531464
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Stavební materiál (všeobecně)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 222 821
Telefon: +420 548 525 051
Mobil: +420 602 738 454
Fax: +420 548 529 546
E-mail: info@stavebninystastny.cz
WWW: www.stavebninystastny.cz

Kontaktní osoba

Ivo Šťastný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.