• Detail firmy

STOLAŘSTVÍ PROKEŠ

Základní popis

Vyrábíme nábytek na zakázku. Truhlářství a stolařství nabízející kuchyně, stoly, dveře, schody, zábradlí, interiery, postele, botníky, šatní skříně, vestavěné skříně. Zrestaurujeme Váš nábytek.

Adresa

Klášter 1
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41563352
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 563 571
E-mail: pavelprokes@quick.cz

Kontaktní osoba

Pavel Prokeš - Majitel

Jiří Bednář

Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.