• Detail firmy

STOLAŘSTVÍ PROKEŠ

Základní popis

Vyrábíme nábytek na zakázku. Truhlářství a stolařství nabízející kuchyně, stoly, dveře, schody, zábradlí, interiery, postele, botníky, šatní skříně, vestavěné skříně. Zrestaurujeme Váš nábytek.

Adresa

Klášter 1
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41563352
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 563 571
E-mail: pavelprokes@quick.cz

Kontaktní osoba

Pavel Prokeš - Majitel

Jiří Bednář

Další firmy v oboru

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.