• Detail firmy

RND s.r.o.

Základní popis

Komplexní spediční a zasilatelské služby v oblasti železniční a silniční dopravy. Vytváření kvalitních logistických dopravních řetězců, optimalizace doby přepravy a přepravních nákladů.

Adresa

Hálkova 2
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25390198
DIČ:  CZ25390198
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Logistické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 511 292
Fax: +420 585 511 293
E-mail: sales@rndoc.cz
E-mail: rnd@rndoc.cz
WWW: www.rndoc.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Malý

Pavlína Pospíšilová

Mgr. Pavel Alexejev

Telefon: +420 585 209 079
E-mail: alekseyev@rndoc.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.