• Detail firmy

LUX INTERIÉR

Základní popis

Vyrábíme a montujeme interiérové dveře včetně atypických. Dále nabízíme obložkové dýhované zárubně včetně montáže a zaměření, výroba nábytku na zakázku. Provozujeme velkoobchod i maloobchod.

Adresa

Hlušovice
783 14 Bohuňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26847582
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 314 605
Mobil: +420 602 776 035

Kontaktní osoba

Zdenek Hrabáň - Jednatel

Mobil: 777 776 035
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.