• Detail firmy

Pila Teplice nad Metují s.r.o.

Adresa

Aloise Jiráska 29
549 57 Teplice nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48173282
DIČ:  CZ48173282
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

CNC - zpracování dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 581 165
Mobil: +420 608 611 710
E-mail: pila@pilateplicenadmetuji.cz
WWW: pilateplicenadmetuji.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Rajs - Jednatel

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní kovová střešní tašky, ocel, lichoběžníkové, šindele, dehet papír, bitumenové, vysoce kvalitní obklady, okapy a jiné systémy. Nabídka zahrnuje také špičková řešení pro obecnou konstrukci a silnici. Jedná se o alternativy k tradičnímu, často nestabilní a zastaralou technologií. Podívejte se na našich webových stránkách.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.