• Detail firmy

Pila Teplice nad Metují s.r.o.

Adresa

Aloise Jiráska 29
549 57 Teplice nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48173282
DIČ:  CZ48173282
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

CNC - zpracování dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 581 165
Mobil: +420 608 611 710
E-mail: pila@pilateplicenadmetuji.cz
WWW: pilateplicenadmetuji.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Rajs - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.