• Detail firmy

BENETT a.s.

Adresa

Byňov 117
373 34 Byňov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63906945

Výrobky, činnosti

Spedice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 362 403
Fax: +420 386 362 407
E-mail: bynov@benett.cz
WWW: www.benett.cz

Pobočky

BENETT, a.s.
Kněžskodvorská 2296
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.