• Detail firmy

WINTEL s.r.o.

Základní popis

Provádění montáží, oprav a údržby vyhrazených elektrických zařízení. Nabídka projektů a dodávek v oblasti elektro. Průmyslové rozvody, halové rozvody (prodejní střediska), elektroinstalace obytných a kancelářských budov.

Adresa

Kosmákova 2195/28
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46961330
DIČ:  CZ46961330

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 579 745
E-mail: wintel@wintel.cz
WWW: www.wintel.cz

Kontaktní osoba

ing. Josef Mikuška - Jednatel

Mobil: +420 545 579 745
E-mail: wintel@wintel.cz

Stanislav Bárta - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.