• Detail firmy

AEF s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí průmyslové elektroniky. Nabízíme měniče frekvence pro regulaci otáček asynchronních elektromotorů, programovatelné automaty.

Adresa

Pekařská 86
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46960988
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Měniče frekvence

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 421 201
Fax: +420 543 421 200
E-mail: suchomel@aefbrno.cz
E-mail: aef@aef-hitachi.cz
WWW: www.aefbrno.cz
WWW: www.aef-hitachi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Drahomír Suchomel - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB