• Detail firmy

AEC, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka služeb a software pro komplexní zabezpečení IT se zaměřením na ochranu dat, utajení informací či antivirovou a antispamovou ochranu.

Adresa

Purkyňova 101
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26236176
DIČ:  CZ26236176

Výrobky, činnosti

Software a systémy pro pojištění a zabezpečení dat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 235 467
Telefon: +420 541 235 466
Fax: +420 541 235 038
E-mail: brno@aec.cz
WWW: www.aec.cz

Kontaktní osoba

Řezníčková - Ředitel

. Ing. Tomáš Strýček - Jednatel

MUDr. Vít Urbanec - Jednatel

Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.