• Detail firmy

MINIATURY ART s.r.o.

Základní popis

Výroba a distribuce dárků i suvenýrů. Nabídka miniaturních 3D modelů hradů, zámků či významných historických památek České republiky

Adresa

Voráčovská 14/937
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62914103

Výrobky, činnosti

Výroba a distribuce dárků a suvenýrů.

Výroba a distribuce dárků a suvenýrů. Nabídka miniaturních 3D modelů hradů, zámků a významných historických památek České republiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 227 456
Telefon: +420 221 877 241
WWW: www.miniatury.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Horák - Jednatel

Mobil: +420 777 215 422
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.