• Detail firmy

D.K.V.K. spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka strážní služby, osobní ochrany a ozbrojených doprovodů. Ochrana objektů, správa domů a nemovitostí a montáž bezpečnostních systémů.

Adresa

Květnového vítězství 730/45
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25061887
DIČ:  CZ25061887

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentury

Nabídka strážní služby,osobní ochrany a ozbrojených doprovodů.Ochrana objektů, správa domů a nemovitostí a montáž bezpečnostních systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 937 412
Mobil: +420 602 260 297
Fax: +420 271 767 808
E-mail: vaclav.krcmar@volny.cz
WWW: www.dkvk.cz

Kontaktní osoba

Václav Krčmář - Jednatel

Další firmy v oboru

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.