• Detail firmy

NÁSTROJÁRNA SEMILY s.r.o.

Základní popis

Výroba - přípravky, nářadí, hydraulické prvky, formy, grafitové elektrody, měřidla, lisovací nástroje. Prototypy strojů a zařízení. Zakázková výroba. Kovovýroba. Hydraulické válce, hydraulika. Servisní nářadí. Obrábění, CNC, frézování, hloubení.

Adresa

3. Května
513 01 Semily

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60912413
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  32
Roční obrat:  13000000

Výrobky, činnosti

Výroba nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 623 283
Fax: +420 481 623 283
WWW: www.axl.cz/nastrojarna

Kontaktní osoba

Vodsedálek - Jednatel

Telefon: +420 481 654 312

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.