• Detail firmy

AUTO GOLDSTEIN

Základní popis

Prodej kompletního sortimentu náhradních dílů na vozy Fiat, Alfa Romeo a Lancia. Široký sortiment náhradních dílů skladem. Originální díly i druhovýroba. Prodáváme pouze nové díly s jasným původem a 2letou zárukou.

Adresa

Pšenčíkova 797/3
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49035592

Výrobky, činnosti

Autodoplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 442 607
E-mail: Petr.Goldstein@email.cz
WWW: www.autogold.cz

Kontaktní osoba

Petr Goldstein - Jednatel

Mobil: +420 720 163 665
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz