• Detail firmy

AKRITEK s.r.o.

Základní popis

Kontejnerový odvoz odpadu a suti, přepravování stavebního materiálu. Nabídka stěhovacích, vyklízecích a bouracích prací.

Adresa

Na Návrší 6
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62416189

Výrobky, činnosti

vnitrostátní doprava

Kontejnerový odvoz odpadu a suti, přepravování stavebního materiálu. Nabídka stěhovacích, vyklízecích a bouracích prací.

Kontaktní údaje

E-mail: akritek@akritek.cz

Kontaktní osoba

Jan Ludvíček - Jednatel

Telefon: +420 241 483 482

Graciella Puchernová - Jednatel

Telefon: +420 241 483 482
Další firmy v oboru

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.