• Detail firmy

DIEFFENBACHER - CS, hydraulické lisy s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou hydraulických lisů.

Adresa

Řípská 1164/15
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45475067

Výrobky, činnosti

Zpracování CNC řízenými stroji

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 423 111
Fax: +420 548 217 087
E-mail: dcz@dieffenbacher.cz
WWW: www.dieffenbacher.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav PhD., Jopek - Jednatel

Telefon: +420 548 423 112
Další firmy v oboru

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.