• Detail firmy

TUKAS a.s.

Základní popis

Servis, online objednání vozů Škoda, Volkswagen a Audi.

Adresa

K Hrušovu 344/6
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26149958
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  200

Výrobky, činnosti

Autobazar

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 229 308
Fax: +420 272 702 633
E-mail: dusan-duda@tukas.cz
E-mail: tukas@praha.czcom.cz
WWW: www.tukas.cz

Kontaktní osoba

MIROSLAV TŮMA - Předseda správní rady

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.