• Detail firmy

LUCA AUDIT s.r.o.

Základní popis

Auditorská společnost. Jedná se o českou společnost bez zahraničního kapitálu orientující se především na provádění auditorských služeb, daňové poradenství, oceňování podniků a vedení účetnictví.

Adresa

Trávníčkova 1777/31
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64576850

Výrobky, činnosti

Auditoři

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 612 900
Mobil: +420 602 282 357
E-mail: lucaa@mbox.vol.cz
WWW: www.luca-audit.cz

Kontaktní osoba

ing. Miluše Korbelová - Jednatel

Další firmy v oboru

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.