• Detail firmy

4 SPA s. r. o.

Základní popis

Naše společnost má mnohaleté zkušenosti v oboru wellness, což představuje prodej, dodání a výstavbu vířivých van, saun, parních komor, kryo komor, solárií, venkovních a vnitřních bazénů laminátových i nerezových, keramických, foliových, plastových.

Adresa

Sokolovská 139/115
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26315793

Výrobky, činnosti

Výstavba krbů

Kontaktní údaje

E-mail: info@4spa.eu
WWW: www.4spa.eu

Kontaktní osoba

Ing. Josef Neuwirth - Jednatel

Mobil: +420 777 200 411
E-mail: info@4spa.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.