• Detail firmy

4 Garden s.r.o.

Základní popis

Prodáváme ventilátory do koupelen, ventilátory do potrubí, kuchyňské digestoře, mřížky a revizní dvířka, rekuperační jednotky, potrubí, hadice a další příslušenství pro vzduchotechniku. Provozujeme velkoobchod a maloobchod vzduchotechnikou.

Adresa

Nad Olšinami 5/448
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28394470
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Ventilátor do koupelny

Prodáváme ventilátory do koupelny. Nabízíme tiché koupelnové ventilátory, levné ventilátory, výkonné ventilátory, designové ventilátory do koupelny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 686 050
Mobil: +420 774 262 622
E-mail: ventilator-ventilatory@ventila.cz
WWW: www.ventilator-ventilatory.cz

Kontaktní osoba

Michal Petr - Jednatel

Další firmy v oboru

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.