• Detail firmy

4 Construction Czech, s.r.o.

Základní popis

Provádíme optimalizace řídících procesů ve stavebnictví, EPC projekty, efektivní osvětlování průmyslu, školství a administrativy.

Adresa

Ke Klíčovu 263/8
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24229253
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme optimalizace

řídících procesů ve stavebnictví, EPC projekty, efektivní osvětlování průmyslu, školství a administrativy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 232 791
Mobil: +420 603 767 196
E-mail: info@4con.cz
WWW: www.4con.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Škoda - Jednatel

Martin Škoda

Mobil: +420 603 767 196
Další firmy v oboru

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!