• Detail firmy

3win Consulting, spol s.r.o.

Základní popis

Poradenství v oblasti společenské odpovědnosti firem. Řízení lidských zdrojů a personální audity. Poradenství v oblasti optimalizace pracovího prostředí a Feng Shui. Průzkumy a analýzy. Tematické vzdělávání

Adresa

U Kříže 610/16
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24165808

Kontaktní údaje

WWW: www.3win.cz

Kontaktní osoba

Ing. Renata Mládková - Jednatel

Mobil: +420 605 188 768

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.