• Detail firmy

3N Plan s.r.o.

Základní popis

Historická budova, která je známa pod názvem Marjánka, nabízí prostory k pořádání tanečních kurzů, plesů, spol. akcí a konferencí. Dále pořádáme aukce, školení, divadelní představení. Součástí je kavárna Café Na Marjánce včetně salónku.

Adresa

Bělohorská 262/35
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27568512

Výrobky, činnosti

Víceúčelový sál Na Marjánce

Historická budova, která je známa pod názvem Marjánka, nabízí prostory k pořádání tanečních kurzů, plesů, spol. akcí a konferencí. Dále pořádáme aukce

Kontaktní údaje

E-mail: kuhne@namarjance.cz

Kontaktní osoba

Marie Kuhne

Telefon: +420 220 510 193
Mobil: +420 775 073 206
E-mail: kuhne@namarjance.cz
WWW: www.namarjance.cz

Ing. Zdeněk Trojan - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

STAHL - stěhovací služba, s.r.o.

Jsme jednou z největších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme stěhování po celé České republice a zahraničí na klíč, dle požadavku zákazníků.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.