• Detail firmy

3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

Základní popis

Nabízíme garážová vrata, venkovní rolety, markýzy včetně montáže a servisu. Vše na míru a bez kompromisů. Výroba garážových vrat v ČR. Záruka 11 let.

Adresa

Opolánky 75
289 06 Opolánky

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03788571
DIČ:  CZ03788571
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Garážová vrata sekční, rolovací, dvoukřídlé. Zateplené od českého výrobce s nadstandardními zárukami. Německé komponenty a motory. Vše na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: info@3mont.cz
WWW: www.3mont.cz

Kontaktní osoba

Filip Zielinský - Jednatel

Mobil: +420 724 092 863
E-mail: info@3mont.cz
Další firmy v oboru

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Václav Štěpánek

Naše firma zajišťuje montáže zabezpečovacích systémů, elektroinstalační práce a revize. Dále se věnujeme údržbě zahrad a venkovních prostor.