• Detail firmy

3EGW Studio s.r.o.

Základní popis

Firma vznikla v roce 1992. Její původní náplní byly projekty elektro bez rozdílu napětí, včetně hromosvodů. V letech 2001 - 2009 přerušila svoji činnost a znovu ji obnovila v roce 2009, již s rozšířenou činností o 3D vizualizace, webdesign a grafiku

Adresa

Počernická 524/64
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29209668
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekty

Fotovoltaické elektrárny,Solární ohřev,Energetika,Kogenerační jednotky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 559 178
E-mail: info@3egwstudio.eu
WWW: www.3egwstudio.eu

Kontaktní osoba

Petr Jedlička - Jednatel

Další firmy v oboru

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.