• Detail firmy

3E PRAHA ENGINEERING a.s.

Základní popis

Nabídka CAD/CAM/PDM systému pro strojnírenské a architektonicko-stavařské konstruování. Poskytování následné podpory a školení.

Adresa

U Uranie 954/18
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00169277
DIČ:  CZ00164277
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  45

Výrobky, činnosti

Dodávka software vybavení

Nabízíme CAD systémy, CAM systémy, analýzy, PDM a CMM. Jde o konstrukční a informační systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
WWW: www.3epraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Malý - Člen představenstva

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.