• Detail firmy

3Decor Design s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme designové tapety a velkoformátové obrazy. Zakázková výroba tapet a obrazů na míru včetně možnosti zakomponovat firemní logo apod. Navrhujeme interiéry a nabízíme 3D vizualizace interiérů.

Adresa

Plynární 1634/7
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28583183
DIČ:  CZ28583183
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej designových tapet 3DECOR.

Navrhujeme a prodáváme tapety. Zajišťujeme instalaci a poskytujeme možnost nechat vyrobit designové tapety přímo na míru Vašemu bytu nebo kanceláři.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 754 869
E-mail: david@3decor.cz
WWW: www.3decor.cz

Kontaktní osoba

David Šnobl - Jednatel

Mobil: +420 608 754 869

Filip Záruba - Jednatel

Mobil: +420 603 170 438
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

EMU design s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme grafické služby - výrobu letáků, plakátů, brožur, časopisů, kalendářů, vizitek či bannerů. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.