• Detail firmy

3D Print Station, s.r.o.

Základní popis

Firma provozuje centrum 3D tisku. Nabízí prodej 3D tiskáren a zakázkový 3D tisk včetně doplňkových služeb.Pořádá také odborné workshopy a přednášky.

Adresa

Husovická 883/1
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04039734
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Přednášky, workshopy, školení

Pořádáme vzdělávací a kulturní akce spojené s 3D tiskem a technologiemi.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 873 111
E-mail: info@na3deci.cz
E-mail: info@3dstation.cz
WWW: www.3dstation.cz

Kontaktní osoba

Hynek Štětina - Jednatel

Mobil: +420 774 849 111

Jana Zedníčková - Jednatel

Další firmy v oboru

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.