• Detail firmy

3D Dekorace, s.r.o.

Základní popis

Výroba trojrozměrných dekorací na stěny interiérů a exteriérů.

Adresa

Sulice-Hlubočinka 1104
251 68 Sulice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24289973

Výrobky, činnosti

Výroba dekorací

Kontaktní údaje

E-mail: 3d-dekorace@email.cz
WWW: www.3d-dekorace.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Kotek - Jednatel

Mobil: 773 334 333
Další firmy v oboru

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.

TAPETOVÁNÍ - FIDLEROVÁ MAGDA

Specializací firmy jsou tapetářské práce. Realizujeme aplikace všech druhů tapet - vinylové, vliesové, papírové, textilní tapety, fototapety. Tapetujeme jak bytové, tak komerční prostory, a to v celém Středočeském kraji, zejména pak v okolí Benešova a Prahy - východ a západ. Chcete-li zkrášlit svůj interiér originálními a kvalitními tapetami, neváhejte se na nás obrátit!