• Detail firmy

Accord,spol. s r.o.

Základní popis

Od r. 1990 dodáváme službu stravování pro firmy. Zajistíme provoz jídelny, bufetu. Jídlo dodáme z vlastní kuchyně, nebo uvaříme na místě. Podmínky plnění zakázky jsou dle požadavků zákazníka.

Adresa

Mezi vodami 1955/19
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49615181
DIČ:  CZ49615181
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stravování, provoz jídelny, bufetu.

Kontaktní údaje

E-mail: accordsro@volny.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Štochl - Jednatel

Mobil: +420 777 266 432
E-mail: accordsro@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.