• Detail firmy

MALINA – VRŠE, s.r.o.

Základní popis

Středisko Doprava (jeřábnické, zemní a výkopové práce) je částí firmy Malina Vrše, která sídlí v Zachrašťanech u Nového Bydžova a nabízí své služby v oblastech: nákladní doprava, jeřábnické, zemní a výkopové práce.

Adresa

Zachrašťany 123
504 01 Zachrašťany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27462889
DIČ:  CZ27462889
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info
WWW: www.jeraby-malina.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šmidrkal - Jednatel

Mobil: +420 604 341 662
E-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info
Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.