• Detail firmy

Petr Bílek

Základní popis

Od roku 2000 se zabývám výrobou užitkové a zahradní keramiky. Nejraději pracuji s tmavou burelovou hlínou pálenou na 1180 stupňů. Větší kusy zahradní keramiky jsou ze šamotové hlíny.

Adresa

Milonice 47
679 22 Milonice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70440883
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Keramika Petr Bílek

- výroba a prodej užitkové, zahradní a dekorativní keramiky.

Kontaktní údaje

E-mail: pebike@seznam.cz
WWW: www.keramikabilek.cz

Kontaktní osoba

Petr Bílek - Majitel

Mobil: +420 736 537 119
E-mail: pebike@seznam.cz
Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.