• Detail firmy

Petr Bílek

Základní popis

Od roku 2000 se zabývám výrobou užitkové a zahradní keramiky. Nejraději pracuji s tmavou burelovou hlínou pálenou na 1180 stupňů. Větší kusy zahradní keramiky jsou ze šamotové hlíny.

Adresa

Milonice 47
679 22 Milonice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70440883
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Keramika Petr Bílek

- výroba a prodej užitkové, zahradní a dekorativní keramiky.

Kontaktní údaje

E-mail: pebike@seznam.cz
WWW: www.keramikabilek.cz

Kontaktní osoba

Petr Bílek - Majitel

Mobil: +420 736 537 119
E-mail: pebike@seznam.cz
Další firmy v oboru

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DL - SKLO - interiér, exteriér

Nabízíme kvalitní služby i výrobky ze skla vhodné pro různá použití. Našim cílem je odvést profesionální práci. Ať už si přejete skleněné dveře, sprchové kouty, zrcadla, doplňky nebo jiné luxusní kousky, tak my vám je rádi poskytneme. Prodáváme již hotové výrobky, ale stejně tak i pro vás vyrobíme cokoliv na míru dle vašeho přání.