• Detail firmy

Miroslav Novák

Základní popis

Nabízíme služby v těchto oblastech: Elektronické zabezpečovací systémy Kamerové zabezpečovací systémy Informační technologie Televizní a satelitní technika Audiovizuální technika

Adresa

Oldřichov 110
417 24 Jeníkov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87586185
DIČ:  CZ7612202840

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

E-mail: novak@knsystems.cz
WWW: www.knsystems.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Novák - Majitel

Telefon: 606 048 232
E-mail: novak@knsystems.cz
Další firmy v oboru

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.