• Detail firmy

MEZSERVIS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní řešení dodávek elektrických pohonů, zkušebních stanovišť s dynamometry, rozvaděčů NN a jednoúčelových strojů.

Adresa

Jiráskova 459
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  248150147

Výrobky, činnosti

Komplexní řešení dodávek elektrických pohonů

- zkušebních stanovišť s dynamometry, rozvaděčů NN a jednoúčelových strojů.

Kontaktní údaje

E-mail: jakub.novak@mezservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Novák - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 734 876 781
E-mail: jakub.novak@mezservis.cz

Ing. Petr Loucký - Jednatel

Ing. David Bečvář - Jednatel

Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.