• Detail firmy

Ing. Petr Marek

Základní popis

Poskytování individuálních služeb a školení, počítačových kurzů, konzultací, poradenství i odvirování počítačů. Prodej výpočetní techniky.

Adresa

Chlum 238
382 03 Chlum

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65043596
DIČ:  CZ6904131267

Výrobky, činnosti

Školení

Kontaktní údaje

E-mail: marcos@marcos.cz
WWW: www.marcos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Marek - Majitel

Mobil: +420 608 503 141
E-mail: marcos@marcos.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.