• Detail firmy

Martin Verner

Základní popis

Specializujeme se na zakázkovou výrobu, kompletní vybavení interiéru nábytkem a zahrady pergolami, přístřešky, zahradními domky a zahradním nábytkem. Přednost výroby na zakázku, je zpracování na míru, výběr materiálu, vysoká kvalita, dlouhá životnost

Adresa

Polní 101
535 01 Labětín

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74613413

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstviverner@seznam.cz
WWW: www.truhlarstviverner.cz

Kontaktní osoba

Martin Verner - Jednatel

Telefon: +420 607 233 996
E-mail: truhlarstviverner@seznam.cz
Další firmy v oboru

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.