• Detail firmy

Martin Verner

Základní popis

Specializujeme se na zakázkovou výrobu, kompletní vybavení interiéru nábytkem a zahrady pergolami, přístřešky, zahradními domky a zahradním nábytkem. Přednost výroby na zakázku, je zpracování na míru, výběr materiálu, vysoká kvalita, dlouhá životnost

Adresa

Polní 101
535 01 Labětín

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74613413

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstviverner@seznam.cz
WWW: www.truhlarstviverner.cz

Kontaktní osoba

Martin Verner - Jednatel

Telefon: +420 607 233 996
E-mail: truhlarstviverner@seznam.cz
Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.