• Detail firmy

ALFA PRINT - POLYFLEX s.r.o.

Základní popis

Reklamní služby: - výroba razítek všech typů - plnobarevný tisk, laminace, vazba - velkoplošná reklama, tisk etiket - textil s výšivkou i potiskem - plnobarevný potisk 3D predmětů

Adresa

B. Smetany 67/a
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60826975
DIČ:  CZ60826975
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  23
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plastové štítky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 315 454
Mobil: +420 602 271 605
E-mail: alfaprint@alfaprint.cz
WWW: www.alfaprint.cz

Kontaktní osoba

Václava Houbová - Jednatel

Ing. Jaroslav Houba - Jednatel

Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.